محل تبلیغات شما

استادبزرگوار،معلم فداکارجناب ناصرعمیدی نائینی
 یکی از معلمین دهه ۴۰ و۵۰ درچوپانان که درسالهای ۱۳۵۰ تا۵۳ دردوره راهنمایی معلم علوم وریاضی مابودند.
سالها درچوپانان تدریس کردند،بسیاربااخلاق ومتین وخوش ذوق بودند علاوه برعلم ودانش ،اخلاق ورفتار وکردارنیک راازایشان آموختم.دانش آموزان آن زمان که هم اکنون درمیانسالی بسر میبرند والان باید سنین۶۰سالگی راتجربه کنند بخوبی ایشان رامیشناسند. 

جناب عمیدی وجناب دوبزرگواری که سالها درمنزل علی ملا ست داشتند .ازآموزگارانم بسیاربه نیکی یادمیکنم واین دوبزرگوارراهمیشه بیادشون بودم ودوست داشتم چهره امروزشان رامی دیدم،
بالاخره باتلاش پس ازسالهای متمادی درمرداد۹۹موفق شدم شماره ای ازاساتیدم بدست بیاورم و به هرصورت این دوعزیزقبل ازمن پیشدستی کردند وبابنده تماس گرفتند. 
امروز بهترین روز وماه من بود.
 اگرچه روز معلم امسال گذشته اما جادارد اینجا به تمام معلمین دوره ابتدایی وراهنمایی خودم تبریک بگویم وازدل وجان آنان را دوست دارم.
 هرکجا هستیدهمیشه سرفراز وسالم وشادباشید‌ 
شاگردهمیشگی شما:غلامعلی صمیمی.

وضعیت جوی سه روز آینده چوپانان

چشم اندازهای طبیعی اطراف چوپانان

طرح احسان،بارویکرد حمایت ازسالمندان درچوپانان

معلم ,سالها ,روز ,درچوپانان ,ازآموزگارانم ,معلمین ,این دوعزیزقبل ,دوعزیزقبل ازمن ,ازمن پیشدستی ,هرصورت این ,به هرصورت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Travis's receptions آسا سیستم hostkanbergsing imalridooms deisessamscab Mary's collection تئاتر تبرستان وبلاگ لژیون 10 من و خاطراتم biotulmipe