محل تبلیغات شما

تابش در نطق میان دستور:

انتخابات زبان سخن گفتن مردم با حاکمیت است / مبارزه با فساد باید به اصلاحات سودمند ساختاری منجر شود

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: انتخابات زبان سخن گفتن مردم با هم و با حاکمیت و نیز حاکمیت با مردم و با جریان های ی است که موجب تقویت اقتدار ملت و نظام در جهان است.
گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس در استان یزد و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 15 مهرماه) مجلس شورای اسلامی نطق میان دستور داشت که متن کامل آن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمان الرحیم

به نام خداوند جان و خرد             کزین برتر اندیشه برنگذرد

درود بر ملت شریف ایران و مردمان نجیب و سختکوش استان یزد و همشهریان پر افتخار اردکانی ام، به اختصار چند مطلب را بیان می دارم:

الف - از مسئولان محترم کشوری و استان و شهرستان استدعا دارم در خصوص تأمین نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات درمانی مکفی، ساخت منابع ذخیره سازی آب، تأمین مسکن جوانان، تعمیر و احداث مدارس با توجه به رشد جمعیت دانش آموزی، ارتقای نیروی انتظامی و ایفای تعهدات اجتماعی توسط صاحبان صنایع در شهرستان اردکان اهتمام لازم را مبذول دارند.

ب- در استان یزد تسریع در اجرای پروژه های تأمین آب شرب و بهداشت، دو بانده کردن راه آهن یزدارژنگ، یزد- اقلید، راه اندازی قطار بین شهری اردکان- میبد – اشکذر- یزد- مهریز، آزادراه نطنز- اردکان - یزد - سیرجان، بازسازی و نوسازی بزرگراه نائین - یزد و راه های یزد- طبس و اردکان - چوپانان مورد انتظار است.

وضعیت جوی سه روز آینده چوپانان

چشم اندازهای طبیعی اطراف چوپانان

طرح احسان،بارویکرد حمایت ازسالمندان درچوپانان

یزد ,اردکان ,مجلس ,استان ,مردم ,تأمین ,استان یزد ,یزد و ,با حاکمیت ,و با ,رئیس فراکسیون ,مجلس شورای اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Windows Warez,Download,Software,Ebook, Graphic,,|مرجع دانلود وآموزشهای تخصصی و کاربردی postnagaho KING RECORD minredccomo تبلیغات و بازاریابی اینترنتی هووپ soundcharlamouth menrovosac چشمان تب دار من teiplughoge