محل تبلیغات شما
عباسعلی پوربافرانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 14 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از سردار اشتری درخواست دارم نسبت به تقویت یگان حفاظتی در کویر مرکزی ایران و تقویت یگان‌های پیشگیری از سرقت به ویژه در دو شهرستان حوزه انتخابیه با توجه به سرقت های انجام شده دستور اقدام فوری صادر کنند.نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت روز دامپزشکی و تشکر از اقدامات انجام شده ادامه داد: شایسته است وزیر جهاد کشاورزی نسبت به تقویت دامپزشکی در نائین و شهرستان‌های جندق، خور، فرخی، انارک و روستاهای بزرگ دو شهرستان اقدام عاجل به عمل آورد.وی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط وزارت راه و شهرسازی درخواست تسریع در انجام روکش محورهای مواصلاتی نائین، خور و بیابانک و اصلاح محورهای حادثه‌خیز در جاده‌ها به ویژه جاده‌های روستایی و تکمیل و افتتاح جاده نائین – انارک را دارم.تذکر دیگر من به وزیر آموزش و پرورش در خصوص معلمین خرید خدمت آموزشی و تعیین تکلیف و پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته است./

وضعیت جوی سه روز آینده چوپانان

چشم اندازهای طبیعی اطراف چوپانان

طرح احسان،بارویکرد حمایت ازسالمندان درچوپانان

انجام ,تقویت ,انارک ,اقدامات ,بیابانک ,نسبت ,انجام شده ,تشکر از ,اقدامات انجام ,از اقدامات ,خور و ,مجلس شورای اسلامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیام آوران عاشورا - شهدای سرچاه ... هر چی میخوای به من بگو setttruseblai وبلاگ علمی Raymond's game اخبار و مطالب روز ایران roylifulhoy طلای دیجیتال isquomura Dorothy's info